AirPods 2 tanıtıldı!

Apple’ın merakla beklenen 2. nesil ürünü AirPods 2 tanıtıldı. Bu sayede ürünün özellikleri ve fiyatı netlik kazanmış oldu.

Airpod'lar 2

Kablosuz kulaklık teknolojisinde devrim niteliğinde değişikliklere giden Apple, nihayet 2. Nesil AirPods 2 kulaklığını tanıtmış oldu.

Üründe en dikkat çeken gelişme ise H1 çipi oldu. Bu sayede konuşma süreleri tam iki katına çıkacak! Ortalama 5 saat dinleme süresi vaad eden AirPods 2 kulaklığı ile konuşma süresinin de 3 saat olması en dikkat çeken gelişmeler arasında yerini aldı.

Diğer bir yenilik ise ”Hey Siri” komutunun entegre edilmesi oldu. Bu sayede Siri asistanı ile cihazı kullanabilmek mümkün olacak.

Airpod'lar 2

Yeni gelen özellikler dışında en çok dikkat çeken özellik ise kablosuz şarj desteği oldu. Qi uyumlu bir şarj makinası ile AirPods 2‘ler artık şarj edilebilecek. Fakat bu yenilikten yararlanmak için kablosuz şarj kutusunu ayrı olarak satın almanız gerekiyor.

Apple‘ın resmi internet sitesinde açıklanan fiyatlar ise şu şekilde;

Kulaklık ve Kablosuz Şarj Kutusu: 1.399,00 TL

Kulaklık ve Şarj Kutusu: 1.099,00 TL

Sadece Kablosuz Şarj Kutusu: 549,00 TL

İlgili Haber: İos 12.2 Beta 6 Sürümü Yayınlandı!

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi