Aleyna Tilki Yeni Single Çalışması ile Yaza Damga Vuracak

Aleyna Tilki Nasılsın Aşkta adlı single çalışması ile yaza damga vurmaya hazırlanıyor.

0 156

Genç neslin müzik idolü Aleyna Tilki yeni single çalışması Nasılsın Aşkta hayranlarıyla buluşamaya hazırlanıyor. Aleyna Tilki yaptığı her çalışma ile adından sıkça söz ettiren ünlülerin de başında geliyor. Sosyal medyayı da oldukça başarılı kullanan ünlü yıldız müziğiyle, danslarıyla her geçen gün kendisini daha da fazla geliştirerek müzikte âdeta zirveleri zorluyor. Oldukça da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Aleyna Tilki müzikte Dünya Starı olma yolunda da sağlam bir duruşa sahip.

En son Emrah Karaduman ile Dipsiz Kuyum adlı çalışmayı yapmıştı. İkilinin bu çalışması ise hala müzik listelerinde yerini korumakta.Bu çalışmanın yankıları sürerken Aleyna Tilki yeni bir single çalışması içinde olduğunu da paylaşmıştı.

Yeni single çalışmasını tamamlayan Tilki sosyal medya hesabından yeni şarkısını “Bestesi bana ait olan yeni şarkım her an çıkabilir” ifadesiyle paylaştı. Nasılsın Aşkta adlı şarkısının ismine hitaben espirili bir dille hayranlarına “Sen nasılsın aşkta ?” sorusunu soran Aleyna’nın bu paylaşımına hayranlarından çok sayıda yorum geldi.

Aleyna Tilki Nasılsın Aşkta

Öyle görünüyor ki Aleyna Tilki’ nin yeni parçası hem yaza hem de gönüllere sözleriyle damgasını vuracak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi