Apple Music Kullanıcılarına ”Musish” Web Player Desteği

0 76

Apple Music Kullanıcılarına ”Musish” Web Player Desteği geldi.

Yazılım mühendisi Naveed Golafshani’nin geliştirdiği Musish web arayüzü ile iTunes programına bağlı kalmadan şarkılarınızı web tarayıcınızdan dinleyebilmeniz mümkün hale geliyor.

Yıllarca Apple kullanıcılarının istediği bir özelliğin 3. parti yazılım geliştiricileri tarafından sunulması şaşırtıcı olmuş diyebiliriz. Arayüze girdiğinizde bire bir iTunes deneyimi yaşattığını söyleyebiliriz.

Aynı zamanda iTunes’da ne yapabiliyorsanız aynı özellikleri Musish ile de yapabilmeniz mümkün. İsterseniz çalma listeleri oluşturabiliyorsunuz isterseniz de Apple Music’in tüm listelerini dinleyebiliyorsunuz.

Peki ”Musish” nasıl çalışıyor?

İlgili bağlantıya buradan girdiğinizde aşağıdaki gibi Connet to Apple Music ve Or Just Browse diye iki seçenek karşınıza çıkıyor. ”Connet to Apple Music” bağlantısına tıkladığınızda kullanıcı bilgileriniz isteniyor. Kullanıcı bilgilerinizi başarılı bir şekilde girdikten sonra Apple Music arşivlerinize ulaşıp müziklerinizi dinleyebiliyoruz.

Eğer programa güvenmiyorsanız 2. seçenek olan ”Or Just Browse” girişini kullanarak arayüzünü deneme fırsatını bulabiliyorsunuz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi