Bahadır Tatlıöz Paylaşımıyla Merak Uyandırdı

Bahadır Tatlıöz'ün yeni single parçası "HAYY" dinleyenleri âdeta büyüledi.

0 118

Bahadır Tatlıöz kısa bir zaman önce sosyal medya hesabından yeni bir şarkının hazırlıklarına başladığını sevenleriyle paylaşmıştı. Yeni çıkacak olan single çalışmasının stüdyo okumalarının da başladığını kısacık, tadımlık tüyolar vererek de duyurmuştu.

Ser verip sır vermediği yeni single çalışması ile ilgili ilk net bilgileri bugün hesabından sevenleriyle paylaşan Bahadır Tatlıöz’ün yeni single parçasının adı “HAYY” olacak.

Farklı tarzı ile Türk Pop Müziği içerisinde yeni arayışlar deneyen ve bunları başarılı bir şekilde kompoze eden Bahadır Tatlıöz ‘HAYY’ isimli çalışması ile çok farklı tınıları olan işe imza atacak.

Yakın zamanda çıkardığı Çaresi Nerede tekli çalışması klibiyle de melodisiyle de oldukça büyük bir beğeni toplamıştı.

Yeni çalışması “HAYY” ın henüz çıkış tarihi ile ilgili bir ipucu olmasa da kısacık hazırlanan Teaser’ı farklı tarzdaki müziği ile dinleyenleri âdeta büyüledi.

Ünlü isim parçanın tanıtımını yaptığı hesabından :

Bahadır Tatlıöz Hayy single

notuyla hayranlarına samimi hislerini sordu.

Paylaşımı dinleyen müzikseverlerin ilk izlenimleri ‘HUZUR veren bir şarkı geliyor‘ oldu.

Neyin huzur veren sesinin hakim olduğu yeni single parçası Hayy ile ilgili ilerleyen günlerde yeni açıklamalar eminiz ki sanatçı tarafından da yapılacaktır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi