Beren Saat’ li Netflix Dizisinde Son Detaylar Belli Oldu

0 387

The Prodector  Hakan Muhafız  dizisinin Netflix’ deki başarısının ardından Netflix’ in yepyeni bir Türk dizisinin çekimleri için anlaşma yapması gündeme bomba gibi düşmüştü.

Bu yeni dizinin 2019 yılının Göbekli Tepe yılı olması sebebiyle konu ve kurgusunu Göbekli Tepe’ den alacağı ve orada çekileceği haberini de sizlerle paylaşmıştık.

Netflix’ in bu yeni dizisi için başrol oyuncusu olarak Beren Saat ile anlaşmasının ardından dizi ile ilgili de diğer detaylar yavaş yavaş belirmeye başladı.

Beren Saat Netflix

Dizinin başrol oyuncusu Beren Saat dizide gizli güçleri olan Atiye adlı bir karaktere can verecek.

Fantastik bir dizi olarak seyirci karşısına çıkacak olan dizinin 1.sezonu 8 ya da 10 bölüm olarak çekilecek. Dizinin Şengül Boydaş’ ın Dünyanın Uyanışı adlı romanından uyarlanarak senaryoya döküleceği de detaylar arasında yer alıyor. Dizinin senaryosu ise Nuran Evren Şit’ in de içinde yer alacağı bir ekip tarafından yazılacak.

Dizinin çekimlerinin mart sonu nisan başı başlayacağı da yeni bilgiler arasında. Dizi ile ilgili en merak edilen bir diğer konu ise Beren Saat’ e kimin rol arkadaşı olacağı idi.

Mehmet Günsür’ ün sessiz sedasız Netflix ile anlaşma yapmasının ardından “Acaba mı?” sorusu herkesi büyük bir meraka sürükledi.

Mehmet Günsür netflix dizisi

Son edinilen bilgiye göre bu dizide Beren Saat’ e Mehmet Günsür de eşlik edecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Metin Akdülger, Melisa Şenolsun gibi oyunculuklarıyla dikkat çeken isimler de yer alacak.

Beren Saat netflix dizisi oyuncu kadrosu

OG Medya tarafından Onur Güvenatam’ın hayata geçireceği projenin yapımcılığını Alex Sutherland yapacak, yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık oturacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi