Beren Saat Netflix’ le mi anlaştı?

Netflix’ de Beren Saat fırtınası esecek.

14 Aralık 2018’de gösterime girecek olan The Protector (Hakan-Muhafız) dizisinin yankıları hala devam ederken Netflix’ e yeni bir Türk dizisinin daha dahil olacağı haberi gündeme oturdu.

Üstelik başrol oyuncusu olarak da Beren Saat’ in yer alacağı bir Netflix dizisi.

Dizi ile ilgili herhangi bir bilgi sızmazken Beren Saat’ in nasıl bir karakterde karşımıza çıkacağı da açıkçası sürpriz olacak.

Beren Saat pek çok dizi ve filmde rol almış seçici bir kadın oyuncu.Yer aldığı tüm yapımlarda da oyunculuğu ile ses getiren bir sima.

Netflix Türkiye’nin Twitter ve Youtube sayfalarından da yayımlanan kısa bir video ile bu haberin doğru olduğu yönünde izlenimlerimiz yüksek.

Şimdiden Beren’ in oynayacağı Netflix dizisi ile ilgili pek çok soru gündeme oturdu. Konusu, ne zaman yayımlanacağı,çekimlere ne zaman başlanacağı,başka kimlerin rol alacağı gibi…

Hangi Türk dizisi birbirine rakip olur bilinmez ama eminiz ki Netflix bundan sonra Türk dizilerini de hak ettiği üne dünya çapında ulaştıracak bir platform olmaya devam edecek gibi duruyor.

The Protector -Hakan-Muhafız hakkındaki detaylı yazımıza da BURADAN ulaşabilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi