Berkay ‘dan İz bırakacak bir albüm

Berkay'ın İz albümünden ilk parça sevenleriyle buluştu.

0 625

Türk Pop müziğinin başarılı seslerinden Berkay, 2019 yazına İZ bırakacak bir albümle geliyor. Bu zamana kadar 5 albüme imza atan Berkay’ın bu yeni albümü biraz daha farklı bir hava taşıyor.

berkay ayrılmam albümGüçlü yorumcu sanat yaşamında kendisinde ”İZ” bırakan parçaları bir araya topladığı bu albümünde ilk çıkış parçası olarak hepimizin yakından tanıdığı Ayrılmam adlı parçayı hayranlarıyla buluşturdu.

3 Mayıs’ta tüm dijital platformlarda yer alan Ayrılmam adlı parçanın sözleri Sezen Aksu müziği ise Gianis Parios ve Antonios Vardis imzası taşıyor. Avrupa Müzik etiketi ile çıkacak olan İZ albümünün düzenlemelerini ise Çağrı Telkıvıran ve Bora Uzer üstlendi.

Berkay, yeni albümü İZ için; Bugüne kadar hissettiğim ve yaşadığım bir çok duyguyu barındıran bir albüm. Aslında yaşadığım ömre iz bırakan çok şarkı var ki bunlar bir değil belki 10 albüme zor sığar. Geçmişte yaşadığım mutlu ve mutsuz tüm duyguları ”İZ”i dinlerken yüzünde küçücük tebessümle hatırlayacağına eminim… sözleriyle ifade etti.

2019 yılında çıkardığı tekli çalışması Deliler uzun bir süre müzik listelerinde yer aldı. En son 2017 yılında 13 şarkılık Yansıma adlı albümü çıkaran Berkay’ın İZ albümü birbirinden güzel 11 şarkıdan oluşacak. Kenan Doğulu, Ercan Saatçi ve Mustafa Sandal gibi birbirinden güzel isimlerin parçalarının yer alacağı albüm tam bir Nostalji albümü tadı taşıyacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi