Beyoğlu Festivali’ nin Bitmesine Sayılı Günler Kaldı

Beyoğlu Festivali 30 Kasım 2018′ e kadar devam ediyor. Beyoğlu Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen bu yılda yine Taksim Meydanı’ nın ev sahipliği yaptığı geleneksel Beyoğlu Fest2018′ e ilgi büyük.

Festival kapsamında pek çok etkinliğin yer aldığı Taksim Festival alanı festivalin bitmesine sayılı günler kala ziyaretçilerini beklemeye devam ediyor.

Pek çok mini konsere de etkinlik takviminde  yer veren Beyoğlu Festivali geleneksel el sanatları dükkanları ile de ilgi toplamaya devam ediyor.

Dünyanın çeşitli yerlerinden farklı kültürlerin de buluştuğu Beyoğlu Fest2018′ de Dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini de bulmak mümkün.

Antika tutkunlarının da unutulmadığı Beyoğlu Festivalinde söyleşilere katılabilir, canlı performansları izleyebilir hatta mezatlara (açık artırma) katılabilirsiniz.

Beyoğlu Fest2018′ in en güzel tarafı her gün değişen mini konserlere katılarak eğlenebilir, ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Festivalin en dikkat çekici yanı ise sanatkar ve zanaatkarlar ile katılımcıları buluşturan küçük atölyeler. Pek çok el sanatının ustasının elinde nasıl şekillendiğini de bizzat izleyebilmenize olanak tanıyor.

İşte size bir kaç örnek…

Festivalde kitapseverler de unutulmamış. Birçok sahafın da satışa sunduğu binlerce kitap kitapseverlerle buluşuyor.

Bu güzel festival bitmeden ailenizle ve çocuklarınızla mutlaka gitmenizi tavsiye ederim.

Festival ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi