Bird Box Filmi Netflix’de Yerini Aldı

Bird Box filmi bu hafta Netflix listelerinde yerini aldı. Netflix her geçen gün başarılı yapımlarının arasına bir yenisini daha ekliyor. Bu yapımlardan biri olan Bird Box filminde başarılı yabancı aktrist Sandra Bullock başrolde oynuyor. Film şüphesiz ki etkileyici konusu sayesinde Netflix’in öneri listelerinde uzun bir müddet kalacak.

Filmde görünmeyen gizemli bir varlık tarafından insanlar intihar etmekte ve insanoğlu yok olma tehditi ile karşı karşıya kalmaktadır. Filmde iki çocuk annesini canlandıran Sandra Bullock, 5 yıl boyunca hayatta kalmayı başarmıştır. Fakat güvenli bölgeye çocuklarıyla birlikte gitmek hiç de sanıldığı kadar kolay olamayacaktır. Bir yanda gizemli güç bir yanda geçilmesi gereken zorlu bir nehir. Bu nehrin ortasında gözleri bağlı ve çocuklarıyla yaşam savaşı veren Malorie’i iki gün boyunca zor günler beklemektedir.

bird box filmi sahne

Netflix’in bu yeni filmi Bird Box, yazar Josh Malerman’ın 2014′ de yayınlanan Brid Box romanından uyarlanmış. Korku ve gerilimin hat safhada olduğu başarılı yapım, Oscarlı oyuncu kadrosuyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacağı kesin diyebiliriz. Dilerseniz fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Netflix’e üyeyseniz filme Buradan ulaşabilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi