Bundle’ dan Yeni Büyük Güncelleme

0 49

Yaklaşık 10 binin üzerinde teknoloji sitelerini, blog sitelerini ve bir çok haber kaynağının anbean yayınını yapan Bundle, her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor.

Bundle, 2018’deki ikinci büyük güncelleme diye altını çizdiği yeni özellikleri bugün İos cihazlarında kullanıma sundu. Sürüm numarası 2.5.0 olan yeni güncellemeyle birlikte bir çok özelliği de bu sayede bünyesine katmış oldu.

Yeni gelen özellikler arasında bulunan öneriler, popüler mecralar ve editörün seçimi gibi okuyucusuna yardımcı olacak yeni özellikleri de getirmiş oldu. Ayrıca konular bölümünün, mecralar bölümünden ayrılmasıyla birlikte bundle okuyucuları aradıkları haberleri, yazıları bu sayede daha çabuk bulabilecekler.

Henüz bu yeni özellikler Android platformlarında kullanılmasa da yakın bir zaman içerisinde geleceğinden eminiz.

Sizler de Bundle’nin  yeni özelliklerini keşfedip gündemi takip etmek isterseniz aşağıdan indirip deneyebilirsiniz.

İos için İndir.

Android için İndir.

Uygulamayı yükledikten sonra bizleri de ”Kültür Sanat” bölümünde ”Akustik Koridor” olarak bulabilirsiniz. Daha fazla detay için aşağıdaki haberimize bakabilirsiniz.

Akustik Koridor Bundle’daki Yerini Aldı!

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi