Burcu Güneş yeni single ile iddialı bir çıkış yapmaya hazırlanıyor

Burcu Güneş yeni bir Mustafa Ceceli şarkısı ile yaza damga vuracak.

0 1.692

Türk Pop Müziğinin güçlü kadın seslerinden Burcu Güneş yeni single parçası ile listelere girmeye hazırlanıyor. Bu şarkının mimarı ise yine başarılı bir isim olan Mustafa Ceceli olacak.

Burcu Güneş yeni single ufoYeni çıkacak olan şarkısın adı UFO ! Evet yanlış duymadınız..! Türk Pop Müziğine UFO gibi inecek bir şarkıyla yazı karşılamaya hazırlanın..!

Sesiyle ve güçlü yorumuyla tartışmasız başarılı işlere imza atan  Burcu Güneş en son 2018 yılında Anadolu’nun Güneşi adlı 12 şarkılık albümünde Türk Halk Müziğinin sevilen türkülerine yorumuyla yeni bir soluk getirmişti. Bu güzel ve kıymetli albüm çalışmasının plak versiyonu da 14 Mayıs ‘ta meraklılarıyla buluşmuştu.

2017’de çıkardığı Darmaduman adlı tekli çalışmasından bu yana single albüm çalışması yapmayan Burcu Güneş’in DMC etkiketi ile çıkacak olan şarkısı UFO 2019 yazına damga vuracak.

Listelerin en üst sıralarında yer alacağından hiç şüphemiz olmayan UFO adlı şarkının clup tarzı bir havasının olacağı ise kesin.

Öyle görünüyor ki bu yaz herkes plajda ve cluplarda UFO ile eller havaya diyecek, yazın coşkusuna hareket katacak bu güzel şarkının ise bekleyeni oldukça fazla. Yakın zamanda dinleyicisiyle buluşacak olan Burcu Güneş yeni single çalışmasının ismiyle de daha şimdiden ilgi odağı oldu.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi