Çelik Yeni Single Çalışması İyi Günde Kötü Günde ile Yakında Bizlerle

0 72

90’lar Türk Pop Müziğinin başarılı müzisyeni Çelik yeni single çalışması İyi Günde Kötü Günde ile gönülleri fethetmeye hazırlanıyor.

çelik yeni single iyi günde kötü günde

1991 yılında İZEL-ÇELİK-ERCAN üçlüsü olarak hayatlarımıza Özledim şarkısı ile giren ekip müthiş bir çıkış yakalayarak isimlerinden çabucak söz ettirmeyi başarmıştı.

Sonrasında bazı ayrılıkların yaşanması sebebiyle muhteşem üçlü müzik hayatlarına tek başlarına devam etme kararı almıştı.

1994’te ilk yalnız albümü Ateşteyim ile sevenlerinin karşısına çıkan müzisyen daha çok uzun yıllar bizlere sesi ve besteleri ile sesleneceğinin sinyalini veriyordu.

Her albümü ile binlerce milyonlarca kalbe taht kuran Çelik, aşk şarkılarının sesi olmuş,yıllara meydan okuyan birçok beste ve şarkıya imza atmıştı.

çelik yeni single parçası iyi günde kötü gündeKendine has duruşu ve ” İşte,harika bir Çelik şarkısı daha!” dedirten üslubu ile sevenlerinin hep merakla beklediği Çelik heybesinden yakın zamanda çıkardığı single çalışması İyi Günde Kötü Günde ile uzun süren sessizliğini bozmaya hazırlanıyor.

Çelik yeni single şarkısı ile ilgili heyecanını kişisel hesabından da sevenleriyle paylaştı ve bu şarkıya harika bir de klip çekti.

Arpej Yapım etiketi ile çıkacak olan parça 13 Şubat’ta klibi ile birlikte tüm müzik platformlarında yer alacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi