Cep Herkülü İlk Fragmanıyla Herkesi Heyecanlandırdı

Mustafa Uslu'nun Yepyeni Filmi Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Filmi İlk Fragmanıyla Heyecan Yaşattı

0 145

Gerçek hayat hikayelerini sinema filmine uyarlamadaki başarısıyla adından sıkça söz ettiren Mustafa Uslu Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminin ilk fragmanını paylaşarak herkesi duygulandırdı.


Cep Herkülü efsane sporcu Naim Süleymanoğlu’ nun hayat hikayesinin beyaz perdeye uyarlanmış hali olacak. 2019′ da vizyona girmesi planlanan filmin çekimleri ise yakın zamanda başladı.

Filmin başrol oyuncusu Hayat Van Eck ise Süleymanoğlu’ na benzerliği ile oldukça dikkat çekici bir isim oldu.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi

Genç oyuncunun oldukça sıkı bir antrenman yaptığı ve beslenme desteği alarak rolüne hazırlandığını efsane sporcunun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu’ nun ekibiyle çalıştığı ilk detaylar arasında yer alıyor.


Filmin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu, müziklerini ise Fahir Atakoğlu yapacak. Barış Pirhasan ise senaryosuyla filme hayat verecek.

Ayla,Müslüm,Çiçero ve hala vizyonda oynayan Türk İşi Dondurma gibi filmlerle Türk Sinemasına harika filmler armağan eden Mustafa Uslu yakın zamanda Bi’ Umut adlı filmiyle ilgili de müjdeli haberi vermişti.


25 Ekim 2019′ da vizyona girecek olan Cep Herkülü filmi ilk fragmanıyla karşınızda!

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi