Çiçero Çok Yakında Sinemalarda

Son zamanların en çok konuşulan filmi Çiçero, çok yakında sinemalarda yerini alıyor… 

çiçero-çok-yakında-sinamalardaErdal Beşikçioğlu ve Burcu Biricik’in baş rolünü üstlendiği Çiçero filmi 10 Ocak 2019’da vizyona girmeye hazırlanıyor. Müslüm ve Ayla filminin yapımcılığını üstlenerek büyük ses getiren Mustafa Uslu, bu başarısını bu yapımda da gösterecek gibi.

Film 2. Dünya Savaşı sırasında Ankara İngiliz Büyükelçiliği’nde görev yapan İlyas Bazna’nın Almanya lehine casusluk yapmasıyla başlar. Almanlar tarafından Çiçero olarak isimlendirilen casus İlyas Bazna, savaşın seyrini önemli ölçüde değiştirse de bazı acı olaylar kaçınılmazdır.

Yüzyılın casusluk hikayesi olarak adlandırılan filmde karşımıza çıkan İlyas Bazna  bir savaşın seyrinin nasıl değişebileceğinin adeta kanıtı gibi.

2.Dünya Savaşına Türklerin gözünden bakılan bu film ile unutulmaya yüz tutan kahramanların ve tarihin akışını değiştiren olayların yankı uyandıracağı ise şüphesiz.

Yapımcı Mustafa Uslu gerçek hayatları konu alan filmleri ile Türk Sinemasına farklı ve başarılı bir imza atmaya devam edecek gibi duruyor.

Yapımcının hala vizyonda olan ve büyük ses getiren filmi Müslüm  ile ilgili habere Buradan ulaşabilirsiniz.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi