Demet Akalın’ın İkinci Klibi Ağlar O Deli İçin Çekilecek

Demet Akalın'ın Ateş Albümü İkinci Klip Parçası ile Buluşuyor

0 169

Yakın zamanda çıkardığı Ateş albümü ile listeleri ve zirveleri zorlayan isim Demet Akalın albümün ikinci klip parçası için kolları sıvadı.

Demet Akalın ‘ın Ateş albümü daha çıkmadan önce büyük merak uyandırmış, birbiri ardına paylaşılan teaserlarıyla gündemde iz bırakmıştı.

demet akalın ağlar o deli klipAlbümün çıkış parçası olarak Napıyorsan Yap adlı oldukça hareketli bir Tan Taşçı şarkısı kliplendirilmişti. Şarkının ve klibin yankıları hala devam ederken Ateş albümün ikinci klip parçasına dair ilk detaylar da belirmeye başladı. Akalın sosyal medya hesabından ikinci klibin hangi şarkısına çekilmesini istediklerini ise hayranlarına sormuştu.

Demet Akalın ağlar o deli klipBuna göre yoğun istek ve youtube trend listelerini göz önünde bulunduran Akalın’ın ikinci klip parçası Ağlar O Deli adlı şarkısına çekilecek. Klip çekimlerinin haftaya başlayacağı Ayla Çelik imzalı Ağlar O Deli oldukça romantik bir aşk şarkısı.

Her klibinde her detayı ile ciddi bir emek olan Demet Akalın’ın yeni klibi şimdiden merakla hayranları tarafından bekleniyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi