Derya Yak adlı single çalışmasıyla yazı yakmaya hazırlanıyor

Derya Ürkmez ikinci single çalışması Yak için stüdyoya girdi.

0 1.453

Derya Yak adlı single ikinci single çalışması ile yaza oldukça hareketli bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Çok yakın bir zamanda çıkardığı Ay Tutulmadan  adlı single çalışmasıyla ilk bireysel işine imza atan sanatçı artık kendi yolunda emin adımlarla yürüyor. İlk single parçası Ay Tutulmadan’ı oldukça romantik bir atmosferde kliplendiren sanatçı yaza hareketli bir şarkı olan Yak ile girecek.

Derya yak yeni single 2019Türk Pop Müziğinde kendini yavaş ve emin adımlarla yukarılara taşımayı hedefleyen genç sanatçı müzik tarzı ve sesiyle de yeni bir soluk getiriyor. Şimdiden güzel bir dinleyici kitlesine sahip olan Derya Ürkmez müzik kariyerinde her yaptığı çalışma ile de böylece sağlam bir yer edinmeyi başarıyor. Derya Yak adlı yeni single çalışması ile yazı adeta yakıp geçecek desek abartmış olmayız.Yakın zamanda dinleyicisiyle de buluşacağını şimdiden belirtelim.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi