Dumlupınar Şehitleri Sinema Perdesine Yansıtılıyor

Mustafa Uslu Dumlupınar Denizaltısında hayatını kaybeden şehitlerin anısına yepyeni bir film projesinin hayata geçirileceğini belirtti.

0 104

Çok konuşulan yapımlarıyla dikkatleri her seferinde üzerine çeken Mustafa Uslu Dumlupınar Denizaltında hayatını kaybeden şehitlerin anısına yepyeni bir projenin hayata geçirileceğinin müjdesini verdi.

17 Ocak 2020′ de beyazperdede izleyicisiyle buluşacak olan Dumlupınar filminin oyuncu kadrosu birbirinden kıymetli isimleri barındırıyor.

Timuçin Esen, Ali Atay, Uğur Güneş, İsmail Hacıoğlu, Murat Yıldırım, Taner Ölmez, Ahmet Rıfat Şungar,Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin rol alacağı film Digital Sanatlar Yapım Evi tarafından hayata geçirilecek.

Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden filmin danışmanlığını ise emekli Tümamiral Cem Gürdeniz yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Ayla filminden de tanıdığımız Can Ulkay yer alıyor. Filmin tüm müzikleri ise yine tanıdık bir sima olan Fahir Atakoğlu imzası taşıyacak.

Tarihsel ve dönemsel filmleri ile izleyiciden tam not alan yapımların mimarı Mustafa Uslu’ nun bu filminde Dumlupınar Denizaltısında kahramanlık destanı yazan 81 şehidimizin hikayesi anlatılacak.

Birbirinden kıymetli hayatlara filmleriyle dokunan yapımcının yakın zamanda izleyiciyle buluşacak diğer projeleri ise milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesinin anlatılacağı Cep Herkülü ve Gülsüm Anne ve Umut’un hayat hikayesinin anlatılacağı Bi’Umut filmi olacak.

İşte merakla beklenen film ilk fragmanıyla karşımızda:

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi