Emre Aydın’ dan Albüm Öncesi Single Müjdesi

0 399

Türk Pop Müziğinin kendine has duruşu ve tavrıyla büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan ve birbirinden güzel parçalara yorumuyla eşsiz bir lezzet katan Emre Aydın’ dan yeni albüm öncesi harika bir single parça daha geliyor: Her Şey Biraz Hala Sen.

Emre Aydın her şey hala biraz sen2018 yılında çıkardığı Çocuğum Belki single çalışması hala listelerde dinlenmeye devam ederken yepyeni bir single albümün yakında geleceği haberi hayranlarını sevindirdi.

Kişisel hesabından paylaştığı bilgiye göre çok yakında yepyeni bir albüm hazırlığı içine de girecek olan Emre Aydın single çalışmasının çıkış tarihi ile ilgili de henüz bir ipucu vermedi.

Afilli Yalnızlık, Ölüm Kalım Meselesi, Beni Vurup Yerde Bırakma, Hoşçakal ve daha nice güzel parçaya imza atan Emre Aydın yeni çıkacak albümün basılıp basılmaması konusunda da hayranlarına danıştı.

Müzik sektöründe digitalleşmenin bir sonucu olarak bilindiği gibi pek çok çalışma artık fiziksel olarak basılı bir albüm şeklinde dinleyici ile buluşmuyor.

Pek çok kişi Spotify, Fizzy, Muud ve Apple Music gibi müzik paylaşım devleri aracılığıyla digital müziğin keyfini çıkarıyor.

İlerleyen günlerde hem yeni albümü hem de yeni çıkacak single çalışması Her Şey Biraz Hala Sen ile ilgili sıcak gelişmeleri sevenleriyle paylaşacak olan Emre Aydın eminiz ki yine harika bir esere imzasını atacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi