Ezo Yepyeni Bir Single İle İddialı Geliyor

Ezo'nun yepeyeni single çalışması Güzel Ayrılık için geri sayım başladı.

1 99

Ezo Genç’i pırıl pırıl sesiyle ilk olarak Rafet El Roman ‘ la birlikte seslendirdikleri Kalbine Sürgün adlı parçayla tanıdı muzikseverler. Harika bir şarkı ve kliple sesleri buluşan Ezo ve Rafet El Roman en çok dinlenen şarkılardan birine imza attı tam 5 yıl önce.

2014 yılında çıkardığı Sana Git Diyemem adlı çalışmasında da Rafet El Roman’ ın desteğini alan Ezo 2015 yılında çıkardığı 8 parçadan oluşan Liman albümünde de bu şarkıya yer vererek müzik kariyerinde sağlam bir yer edinmeye başladığını da âdeta ispatlamıştı.

Aradan geçen müzik dolu bu yolculukta kariyerine şimdi de kendi kanatlarıyla uçarak devam edecek olan Ezo yepyeni single parçası Güzel Ayrılık ile çok romantik bir parçayla müzik listelerine girmeye hazırlanıyor.

Ezo Güzel Ayrılık Single

Ezo Genç’ in sesi ve yorumuyla yakın zamanda dinleyeceğimiz bu harika şarkının elbette arkasında çok büyük emekleri olan isimler de olacak.

Sözleri Şebnem Sungur‘ a, müziği ve aranjörlüğü Febyo Taşel‘ e ait olan bu güzel şarkının klibi ise Erkan Nas imzası taşıyor. Doğan Müzik (DMC) etiketi ile müzikseverlerle buluşacak olan Güzel Ayrılık 17 Nisan Çarşamba günü müzik platformlarında klibiyle birlikte yer alacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi