Facebook’ tan Müzik Alanında Yeni Adımlar

0 58

Facebook müzik alanında çok beğenilecek iki önemli yenilikle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

facebook müzikFacebook Hikayeler özelliği İnstagram’ ın Hikayeler özelliği kadar papüler olarak kullanılmasa da Facebook Hikayelerde yakın zamanda müzik paylaşımı yeniliği ile kullanıcı memnuniyetini artırmatı planlıyor.

Peki bu nasıl yenilik olacak?

Facebook kullanıcıları Hikayelerinde paylaştığı fotoğraf ve videolara müzik çıkartmalarından bir şarkı seçerek müzik ekleyebilecek. Müzik çıkartmaları bölümünde karşılarına çıkan anahtar kelimeye göre diledikleri şarkı türünü hızlı bir şekilde bulabilecekler. Bunun yanı sıra popüler müzikler başlığı altında da kullanıcıların şarkı seçmelerine yardımcı olunacak.

Peki bu yenilik başka neyin habercisi olabilir?

Facebook Hikayelerdeki şarkı ekleme yeniliği ilerleyen bir zamanda kullanıcıların profillerine şarkı eklemelerine imkan tanıyacak bir yeniliğe de kapı aralayacak gibi duruyor. Bu yenilik kullanıcı profillerinde nasıl hayata geçirilir henüz bunun tam bir bilgisi paylaşılmamakta olup kanımızca kullanıcı profillerinde bir Müzik bölümünün ayrıca olacağı gibi bir izlenim vermektedir.

Tüm bu yenilikler Facebook kullanıcılarını sevindirecek gibi duruyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi