Fatih Candaş Maksi Çalışması ile Aramızda

0 136

İlk bestesini 1999 yılında yapan Fatih Candaş, müzik hayatına üniversitede öğrenci iken  pek çok grupla sahne alarak başladı.

Müziğe olan ilgisini bağlama ile keşfetti. Kısa bir süre sonra yapmak istediği müzik tarzına en uygun enstrümanın gitar olduğuna karar verdi. Müzikte bu yoldan yürümeye başlayan Candaş, bass gitar ve elektro gitar alanında kendini yetiştirdi.

fatih candaş profil

2011 yılında ilk bestesini kendi imkanlarıyla evdeki stüdyosunda yaptı. 2017 yılında başarılı aranjör Seçkin Özer ile ilk maksi single çalışmalarına başladı. Müzik piyasasına 2018’de Maske Prodüksiyon tarafından hazırlanan iki maksi single armağan ederek sağlam bir giriş yapmış oldu.

Seçkin Özer ile birlikte hazırlanan Diğer Olasılıklar maksi single albümü birbirinden güzel 3 adet parçadan oluşmaktadır.

Fatih candaş maksi single 2018

Arıkan Sarıkaya,Birkan Şener gibi müzisyenlerle birlikte çalışan Fatih Candaş’ın albümündeki tüm şarkıların söz ve besteleri de kendisine ait.

Kürek adlı parçası için kameralar karşısına geçen Fatih Candaş’ın  AniMasal Production tarafından çekilen klibini de biz de herkes gibi merakla bekliyoruz.

İkinci Üçlü adını verdiği bir diğer maksi single çalışmasında ise Emrah Murat Aygün, Ebrar Çağlayan, Kıvanç Yılmaz ve Cengiz Uran gibi isimlerle çalıştı.

Fatih candaş maksi single albümü

İkinci Üçlü albümünde bass gitar, davul ve elektro gitar üçlüsü hakim. Diğer Olasılıklar albümünde ise ud, keman, darbuka ve elektronik tınılar kullanarak dinleyenlere farklı bir müzik keyfi tattırıyor.

Hem söz yazarlığı hem de bestecilikteki yeteneği ile Candaş uzun yıllar müziğe değer katan bir isim olarak varlığını  sürdüreceğe benziyor.

Eğer siz de bu güzel çalışmaları dinlemek istiyorsanız paylaşımlarımıza bir göz gezdirin ve Fatih Candaş‘ın profilini ziyaret etmeyi de unutmayın.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi