Ferhat Göçer Hayranları Bu Habere Bayılacak!

0 95

Ferhat Göçer Hayranları Bu Habere Bayılacak!

Ferhat Göçer hayranları ünlü sanatçı ile düet yapabilecek ve onunla bir klipte oynama şansı yakalayacak.Detaylar haberimizde.

Twitter ve Youtube hesaplarındaki videoda Ferhat Göçer hayranlarından biriyle düet yapıp video klip çekeceğini detaylı bir şekilde anlatıyor.

Bunun için öncelikle bir sosyal medya kullanıcısı olmanız gerekiyor. Ferhat Göçer ‘in “Yastayım” adlı meşhur şarkısını söyleyip video çekip #ferhatgöçer #biribanagelsin etiketleri ile  paylaşmanız yeterli olacak.

Ferhat Göçer hayranlarına bu projesinin devamlılık göstereceğini de söylüyor.Hatta dünyanın neresinde olursanız olun tüm masrafları karşılaşacağını da dile getiriyor.

Ferhat Göçer hayranları arasından beğendiği ismi kendisinin seçeceğini de ayrıca belirtiyor. Fakat ne zaman bu seçimin yapılacağı ile ilgili bir bilgi paylaşmıyor .

Bu projesi bizce epey bir yankı uyandıracak gibi duruyor.Özellikle kendisini müzik dünyasında duyurmak isteyen sesler için de güzel bir fırsat sunuyor açıkçası.

Şimdiden kazananı biz de merakla bekliyoruz.

ferhat gocer hayranları

İlgili Video Aşağıda Yer Alıyor!

 

 

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi