Fox Play Türkiye Şubat Ayında Yayın Hayatına Başlıyor

Fox Tv yayın kuruluşunun online içerik platformu olan Fox Play  Şubat 2019’da yayın hayatına başlıyor.

Fox Play yayın

Son yıllarda digital içerik izleme platformlarına olan ve her geçen gün artan ilgi sebebiyle izleme kültürünün Tv’den online platformlara yöneldiğini söylemek mümkün.

Bunun en başarılı örneklerinden biri olan Netflix kaliteli dizi, film ve belgesel gibi pek çok içeriği ile kullanıcılarına ücret karşılığı hizmet vermektedir.

Rekabetin böylesi arttığı bir ortamda dünya genelinde pek çok ülkede digital yayın yapan Fox Play, Türkiye’ de de yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor.

Fox Play kullanım açısından Netflix benzeri bir arayüzle gelecek; tablet, telefon ve bilgisayar gibi araçlarla istenilen her yerden istenilen zamanda izlenilebilir olacak.

En beğenilen dizileri, filmleri ve daha pek çoğunu reklâmsız izleme seçenekleri ile kullanıcılarına sunacak olan Fox Play üyelik ücretleri konusunda henüz bir açıklama yapmadı.

Fox Play’de daha çok televizyonda yer almayan yayınlar ve içerikler ile kullanıcıların ilgisi çekilmeye çalışılacak. Bunun yanında televizyonda yer alan yayınların ise tv ile eş-zamanlı olmayacağını da söylemek mümkün.

Fox Tv’nin sevilen gençlik dizisi 4N1K’ nın da ilerleyen günlerde tamamen Fox Play’ e geçeceği de öngörülüyor.

Fox Play’ın henüz Appstore ve Google Play’de indirebileceğiniz bir uygulaması yok.

İlerleyen günlerde Fox Play ile ilgili şu an bilinmeyen soruların yanıtları için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi