Gökhan Tepe ile Stüdyoda Şarkı Söyle

0 87

Ünlü şarkıların besteci ve yorumcusu olan Gökhan Tepe ile stüdyoda şarkı söyleme fırsatı yakalamak istiyorsan detaylar haberimizde.

Ünlü isim  Tepe ile stüdyoya girerek şarkı söyleyebilirsin. Hem de açık artırma yöntemi ile bu etkinliği satın alarak.

Evet yanlış duymadınız…

Son dönemde popüler hale gelen ve pek çok ünlü sima ile kullanıcıları buluşturan platform “SensinO” Gökhan Tepe ile stüdyoya girerek şarkı söyleme etkinliğini de açık artırmaya çıkardı.

Bu etkinlikten sadece 1 kullanıcı faydalanabilecek. Bunun için öncelikle SensinO’ ya üye olmanız gerekmekte. Sonrasında Açık Artırmaya çıkan etkinliklere girerek Gökhan Tepe ile stüdyoya girerek şarkı söyleme etkinliği için verilen açık artırma miktarından daha yüksek bir miktar girmeniz gerekiyor. Üstelik ödeyeceğiniz miktarın büyük bir çoğunluğu da Eğitim Gönüllüleri Vakfına bağışlanacak.

Açık artırmayı kazanan kullanıcı yanında bir misafiri ile birlikte ünlü sanatçı ile tanışacak fotoğraf çektirecek ve onu daha yakından tanıma fırsatı yakalacak. Kazanan talihli  Tepe ile onun beğendiği bir şarkısını birlikte stüdyoya girerek söyleyebilecek ve imzalı kaydını Tepe ‘nin elinden alabilecek.

“SensinO” üyeliği ve detaylar için Linke tıklayınız.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi