Gülben Ergen Yeni Çalışması İle Yazı Karşılamaya Hazırlanıyor

Gülben Ergen'in Yeni Single Çalışması Müsadenle Çok Yakında Sevenleriyle Buluşuyor.

0 270

Gülben Ergen yeni single çalışmasının haberini aylar önce sevenleriyle paylaşmış ve meraklı bir bekleyiş başlamıştı. Hayranları yeni bir albüm çalışması beklerken Gülben Ergen yaza Müsadenle adlı yeni single çalışması ile gireceğini sevenleriyle de paylaştı ve merakları bir nebze olsun giderdi.

Gülben Ergen Yeni single ile mi Geliyor

Ünlü isim en son 2018 yılında çıkardığı İnfilak adlı single çalışması ile en çok dinlenilenler arasında yer almış ve bu şarkısıyla zirvede uzun süre kalmıştı. Yaptığı başarılı single ve albümler ile hayran kitlesine her gün bir yenisini daha ekleyen Gülben Ergen Müsadenle  adlı çalışması için yepyeni  imajıyla da sevenlerinden tam not aldı.

Gülben Ergen Yeni Single Çalışması Dinle

Gülben Ergen’in 2011 yılında Mustafa Sandal ile birlikte seslendirdikleri Şıkır Şıkır, 2015 yılında Oğuzhan Koç ile birlikte imza attıkları Aşkla Aynı Değil adlı parçaları hala müzik listelerinde en çok dinlenilen şarkılar arasında yer alıyor.

Yeni single parçası Müsadenle ile ilgili henüz çıkış tarihi paylaşmayan ünlü isim fotoğraf çekimlerini de tamamladığına göre sevenlerinin şarkıyla buluşması oldukça yakın bir tarih gibi görünüyor.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi