Gülben Ergen Yeni Single ile mi Geliyor

Türk Pop Müziğinin başarılı isimlerinden Gülben Ergen yeni single çalışması için sürpriz paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Gülben Ergen Yeni Albüm ile mi Geliyor

2018 yılında listelerden uzun süre inmeyen İnfilâk adlı single çalışması ile büyük ses getiren Ergen sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla yeni bir parça üzerinde çalıştığını açıkladı.

Yeni çalışmasının albüm mü yoksa single mı olacağı ile ilgili henüz bir ipucu vermeyen Gülben Ergen sevenlerini öyle görünüyor ki bir süre daha meraklandıracak.

Yapılan paylaşımından yola çıkarak yeni parça üzerinde çalışmaların başladığını ve belli bir yol katedildiğini de söylemek mümkün.

Şarkının ne zamana tamamlanacağını bilmediğini de belirten Ergen kimin şarkısı olduğu konusunda da ser verip sır vermiyor.

Kısa bir ipucu “Şaşırtıcı” ifadesi ile paylaştığı parçanın şimdiden konuşulmaya başlaması ilerleyen günlerde daha çok bilgi sahibi olacağımız anlamına da geliyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi