Hakkımızda

Akustik Koridor 2018 Eylül’ ü itibariyle habercilik hayatına başlamış ve her gün güncellenen müzik  haber bölümüne teknoloji ve kültür sanat haberleri de ekleyerek kısa zamanda uzun yol kat etmiş bir ekibin parçasıdır.

Ekibimiz gündemi yakından takip ederek sizlere kaliteli haberler üretmeye devam etmekte ve bu haberleri anında sizlerle paylaşmaktadır.

Müzik Haber bölümümüz müziğe kariyerini adamış isimlerin müzik dünyasına kattıkları yenilikleri müzikseverlerle buluşturmaktadır. Magazinden uzak haberlerimiz ile müzik dünyasına yön veriyor Türkiyenin en iyi müzik haber sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Teknokoridor köşemizle başta müzik teknolojileri olmak üzere internet dünyasını ilgilendiren pek çok makaleyi meraklılarıyla buruşturuyoruz.

Kültür-Sanat Kategorimiz de ise kitap yorumluyor,kitap incelemeleri yapıyor bunların yanı sıra  dizi ve film izlenimleri ile ilgili bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Her geçen gün büyüyen Akustik Koridor ekibimiz emeğin güzel bir yansıması olarak siz değerli okuyucularımızla da sıkı bir iletişim içinde faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor.

Sitemizin iletişim kısmından istek, öneri ve mesajlarınızı bizlerle paylaşabilir, akustik bülten sayesinde hiç bir haberi kaçırmadan gündemi takip edebilirsiniz.

Sevgilerimizle

AKUSTİK KORİDOR

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi