İnstagram’a Gizli Hashtag Geliyor

0 72

Dünyanın en çok kullanılan programları arasında olan instagram’a gizli hashtag geliyor.Sosyal medya devi olan Facebook şirketi kullanıcılarını sevindirecek bir özellikle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Facebook, 2012 yılında tam 1 milyar dolara satın aldığı instagram’ı  bizlere duyurmuştu.Kullanıcı sayısının son zamanlarda 300 milyonlara yaklaştığını vurgulayan sosyal medya paylaşım platformu instagram, her geçen gün yeni güncellemelerle kendini daha da çok geliştirmekte.Merak uyandıran en son özelliği ise instagram’a gizli hastag özelliğini duyurması oldu.

 

Peki intagram’a gizli hasthag gelmesi bize ne fayda sağlayacak?

 

Örnek resimde gördüğünüz gibi  ”hashtag” sorunu artık program tarafından gizlenebilecek.Bir çok instagram kullanıcısının gereksiz yere ve alakasız hashtag kullandığını görebiliyoruz.Hal böyle olunca fotoğraf ve video paylaşımı olan bir platformda görüntüden çok yazı  içeriği olmuş oluyor.

İşte bu yüzden İnstagram’a gizli hashtag gelmesi büyük önem taşıyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi