Jabra Elite 85h Bluetooth Kulaklık Modelini Tanıttı

Yeni ses teknolojilerine ve inovasyonlarına öncülük eden Jabra, yeni bir ilke imza atıyor.

Las Vegas CES konferansında tanıtılan Jabra Elite 85h kulak üstü kulaklık modeliyle artık ses düğmeleri tarihe karışacağa benziyor. Firma her geçen gün tanıttığı yeni kulaklık modelleriyle birlikte, bir çok yeniliğe de öncülük etmiş oluyor.

Jabra’nın yeni bluetooth kulaklık modeli, akıllı telefonlarımızda bulunan asistan yazılımlarıyla birlikte eş zamanlı çalışabilecek. Yolda ya da bir araçta seyahat ederken telefonunuzu elinize almadan arama yapabilmenize imkan sağlayacak.

Aynı zamanda smart sound ”akıllı ses” teknolojisiyle Jabra Elite 85h, gürültülü ortamlardaki sesleri algılayıp, ses kontrolünü otomatik olarak kendisi algılayacak. Bu sayede trafikte ve gürültülü ses ortamlarında ses düzeyini güvenli bir seviyeye getirebilecek. Bununla birlikte Jabra Elite 85h modelinde USB-C girişine yer verilmiş. Her ne kadar kağıt üstünde belirtilse de Jabra, bu yeni modelinde  32 saat dinleme süresinin altını çiziyor.

jabra elite 85hBluetooth Kulaklık

Son olarak 2019 Nisan ayında satışa çıkarması beklenen yeni kulaklık modeli Elite 85h siyah, lacivert ve bej gibi renk seçenekleriyle 299$ fiyatıyla satışa çıkarılacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi