Merve Özbey Yeni Albüm Çalışmasını Tamamladı

Merve Özbey Yeni Albüm ile İlgili Tüm Hazırlıkların Tamamlandığını Açıkladı.

0 258

Merve Özbey yeni albüm çalışması ile ilgili yaptığı paylaşımla uzun zamandır kendisinden albüm  haberi bekleyen hayranlarını heyecanlandırdı.

merve özbey yeni albüm

2015’te çıkardığı Yaş Hikayesi adlı ilk albümünden bu yana albüm çalışması yapmayan ünlü isim sosyal medya hesabından 2. albümün yakın zamanda çıkacağını da duyurdu.

İlk albümünde Erdem Kınay ile çalışan ve büyük başarı yakalayan Merve Özbey bu albümünde de tercihini Erdem Kınay’ dan yana kullandı.

Erdem Kınay ile Merve Özbey’ in birlikte seslendirdikleri 2017 çıkışlı Boynun Borcu  adlı single çalışmaları büyük bir beğeni toplamıştı. Görünen o ki ünlü ikili bu albümde de harika bir işe beraber imza atacak.

Merve Özbey yeni albüm

Yeni albümle ilgili fotoğraf çekimlerinin de son hız başladığını da belirten Özbey, yeni albümünde farklı bir müzik tarzı denediklerini  de paylaştı.

İlk albümünde arabesk esintiler taşıyan parçalarla sevenlerinin karşısına çıkan Merve Özbey yeni albüm için görünüşünde de değişikliler yaptığı gözden kaçmadı. Öyle görünüyor ki bu albümde baştan aşağı yenilenmiş bir Merve Özbey ile karşılayacağız.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi