Mighty Vibe ile Şarjınız Bitmeden Spotify Dinlemek Artık Mümkün!

0 195

Çevirim içi müzik denildiğinde ilk akla gelen ve çeşitli platformlarda desteği olan Spotify için harika bir ürün satışa çıkarıldı. Mighty Vibe ile şarjınız bitmeden Spotify’daki şarkılarınızı artık dinlemek mümkün oluyor.

Spotify Mighty VibeEğer müzik hayatınızın bir parçası ise ve gün boyu cep telefonunuzdan müzik dinleyen bir kullanıcı iseniz Mighty Vibe bu yönde size harika özellikler sunuyor. Özellikle sporcular için geliştirilmiş olan bu ürün hem tere hem de suya karşı dayanıklı olmasıyla ön plana çıkıyor. Spotify’da indirmiş olduğunuz çalma listelerinizi ve podcastlerinizi çevirim dışı olarak bu mini cihazla tam 5 saate kadar dinleyebiliyorsunuz.

Spotify Mighty VibeÜrüne daha yakından baktığımızda hem Bluetooth, hem de kablolu kulaklıkları destekliyor olması güzel olmuş diyebiliriz. Böylece sınırlama olmadan elinizde bulunan herhangi bir kulaklıkla kullanabilmeniz mümkün oluyor. Ayrıca (8GB)  ve 1.000+ parçaya kadar yeterli bir depolama kapasite sunması ürünün tam bir fiyat ve performans cihazı olduğunu gösteriyor.

Henüz ülkemizde satışı olmayan bu ürünü farklı renk seçenekleriyle beraber yurt dışından vergiler hariç 76.99 Dolara satın alabilirsiniz. İlgili bağlantıya ise buradan ulaşabilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi