Mustafa Ceceli ve Sinan Akçıl’dan Bomba Gibi Bir Düet

Mustafa Ceceli ve Sinan Akçıl-En Ünlüler Düeti -“Anlarsın”

En ünlüler düeti demekte hiçbir sakınca ve abartı bulmadığımı bir kez daha belirterek bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. Söz konusu Mustafa Ceceli ve Sinan Akçıl olunca ve üstelik ikisi birden yan yana olunca dinlemelere doyulmayan bir çalışma ortaya çıkmış. Neyden mi bahsediyorum. Tabi ki müzik gündemine oturan o güzel aşk şarkıları  “Anlarsın” dan ve klibinden biraz bahsedeceğim.

Hem Ceceli hem de Akçıl, ayrı ayrı şarkılarını ve çalışmalarını sevdiğim ünlülerin başında geliyor. Beni bu denli heyecanlandıran ise ikisini bir projede yan yana görmek. Bu gerçekten de ünlüler dünyasında pek sık karşılaştığımız bir durum değil. Güzel bir dostluğun müzikle buluşmasının ikilinin gözümdeki değerini bir kat daha artırdığını kesinlikle belirtmeliyim.

Şimdi diyebilirsiniz ki “Aralarında bir düşmanlık mı vardı da böyle söylüyorsun?” Elbette değil.

İkisi de pop müziğinin popüler isimleri olunca birlikte güzel bir projeye imza atmış olmaları gerçekten ünlü olmaktan öte çok daha güzel bir misyonu üstlenebildiklerini gösteriyor.

‘Anlarsın’ adlı bu güzel ve hareketli aşk şarkısının sözleri Sinan Akçıl’ a ait. Bestesi ise Zülfi Badalov, düzenlemesini Elvin Musayev yapmış. Klibin yönetmenliğini ise Emrah Özbilen üstlenmiş.

Klipte Mustafa Ceceli ve Sinan Akçıl bir kafede garsonluk yapıyor. Klip mekanı olarak son zamanlarda ünlü sanatçıların da uğrak yeri olan pek çok klibe ve diziye de ev sahipliği yapan Balat seçilmiş. Balat’ ta Atölye Kafası adlı mekanda çekilen klip de şarkının atmosferine oldukça uygun bir mekan olarak göze çarpıyor.

Henüz bu klibi izlememiş ve şarkıyı dinlememiş olan varsa buyrunuz linke tıklayınız efendim.

Mustafa Ceceli ve Sinan Akçıl-Anlarsın 2018 – Single

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi