Mustafa Sandal Gel Bana Single Albümü Müzik Platformlarında

0 461

Mustafa Sandal’ ın uzun zamandır beklenen yeni single albümü Gel Bana, klip çalışmasıyla birlikte  tüm müzik platformlarında yerini aldı.

16 Ocak Çarşamba günü sevenlerinin beğenisine sunulan Gel Bana single albüm için çalışmalar uzun zaman önce başlamıştı.

2013 yılından bu yana albüm çıkarmayan en son single çalışmalarını (Reset, Aşk Kovulmaz) ise 2018 yılında yapan Mustafa Sandal yeni single albümü Gel Bana ile yine bomba bir tekli çalışmaya imza attı.

DMC etiketiyle yayımlanan parçanın sözleri Mustafa Sandal’ a, müziği Praak- Jaani’ye ve düzenlemesi Volga Tamöz’e ait. Uzakdoğu esintileri ile bezenen klibin yönetmen koltuğunda ise Onur Kök var.

mustafa sandal gel bana yeni single albüm çıktı

90’lar Türk Pop’unun özel isimlerinden Mustafa Sandal 1994’te ilk albümü Suç Bende‘yi çıkarmıştı. Albüme adını veren Suç Bende ve Bu Kız Beni Görmeli parçaları uzun süre hit olmuştu.

Tam iki yıl sonra Gölgede Aynı albümünde Araba, Jest Oldu ve Gidenlerden parçaları ile yıllara meydan okuyan hala en çok dinlenen şarkılara yorumuyla imza atmıştı.

1999’da efsane Araba albümünde sevilen pek çok şarkısını bir araya getirmişti.

İsyankar, Aya Benzer, Aşka Yürek Gerek, Pazara Kadar, Kalmadı, Beni Ağlatma gibi pek çok unutulmaz şarkıyı Türk Pop’una armağan eden Mustafa Sandal müzikteki çizgisi ve duruşuyla hayran kitlesinin sevilen ismi olmaya devam ediyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi