Nadide Babashli, Yeni Single Zifiri

Single albümlerine bir yenisini de yakın zamanda ekleyen Nadide Babashli, son zamanlarda dinlemelere doyamadığım Zifiri adlı single albümü ile yine mest etti.

2018 çıkışlı 4 adet single albümü 1 adet de 8 şarkılık albümü olan Nadide Babashli ses rengi ve yorumuyla başarılı bir isim.

Özellikle 8 parçadan oluşan “Seçmeler Bir” adlı albümünü baştan sona dinlemenizi tavsiye ederim. Albümde sevilen popüler pop parçaları kendine has yorumuyla tekrar seslendirmiş. Seçmeler Bir albümünde en beğendiğim parça ise  bir Sezen Aksu parçası olan “Vay Yine Mi Keder” oldu.

7 Kasım 2018’de çıkan Zifiri albümünde bu şarkının iki farklı kaydı mevcut.Fakat ben en çok akustik versiyonunu beğendim açıkcası.

Bu şarkıyı nereden hatırlıyorum acaba diyenlere ufak bir hatırlatma: 2010 yılında Haluk Levent”in Karagöz ve Hacivat adlı albümünde bizzat Levent tarafından da keyifle dinlemiştik.

Dilerseniz bu harika parçanın bir kısmını dinleyelim.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi