Netflix Avantajları, Sizler İçin Araştırdık

Netflix kullanıcısı olmakta kararsız kalanlar için Netflix avantajları ile ilgili bir yazı hazırlayarak kafanıza takılan sorulara ışık tutmaya çalıştık.

Ama daha öncesinde Netflix nedir, nasıl abone olunur başlıklı haberimize bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Netflix Avantajları Nelerdir?

İnternet ortamında dizi, film izleyebileceğiniz pek çok site yer almakta. Fakat beraberinde pek çok sorunla da karşılaşmak mümkün. Bunlardan bir kaçına değinelim isterseniz.

İçerik izlediğiniz site ne kadar güvenli?

Virüs yazılımı ile bilgisayarınız koruma altında olsa bile bu tarz sitelerde kötü amaçlı yazılımların saldırılarına maruz kalabiliyorsunuz.

Bitmek bilmeyen reklamlar…

Güzel bir film izlemek için tüm hazırlıkları yapıyorsunuz, ekranın orasından burasından çıkan ve sonu gelmeyen reklamlar silsilesi sebebiyle eminiz ki hepiniz sinirleniyorsunuzdur. Yanlışlıkla bastığınız bir reklam ve beraberinden açılan yeni pencereler ve yönlendirmelerle çileden bile çıkabiliyorsunuzdur.

Netflix kullanıcısı olduğunuzda böyle sorunlarla karşılaşmıyorsunuz.

Netflix özellikle dizi, film, belgesel ve çocuk  kategori seçenekleri ile size çok sayıda içerik sunuyor. Üstelik derli toplu kategorileri sayesinde aradığınız içeriği bulmak da son derece kolay.

İzlediğiniz bir içeriği kapatıp tekrar açtığınızda kaldığınız yerden sorunsuz bir şekilde devam edebiliyorsunuz. Böylece nerde kalmıştım karmaşasından da kurtuluyorsunuz.

Tüm bu güzel özelliklerin yanında kesintisiz içerik izleme keyfi de çabası.

Dilerseniz izlediğiniz içeriği indirebilir ve tablet, cep telefonu gibi başka cihazlardan dilediğiniz yerde internetinizden yemeden izleyebilirsiniz. Tabi bunu yapabilmeniz için öncelikle Netflix uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekiyor.

Bir diğer başarılı yönü ise size yeni bir içerik ararken daha önceden izlediğiniz ve beğendiğiniz içerikleri hafızasında tuttuğu için  bunlara uygun öneri seçenekleri sunması. Böylece izlemekten hoşlandığınız tarzlara uygun içeriklere kolay bir algoritma  sayesinde ulaşabiliyorsunuz.

Hemen hemen her gün güncellenen, yeni eklenen içeriklerden ise hemen haberdar olabiliyorsunuz.

HD kalitede orijinal Netflix içerikleri ile kaliteden ödün vermeden izleme keyfine varabiliyorsunuz.

Netflix’ e yakın zamanda eklenen 10 saniye ileri ve geri sarma seçeneği ile izlemek istemediğiniz sahneleri kolaylıkla es geçebiliyorsunuz. Bu konu ile ilgili detaylı haberimize Buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm bu bilgiler ışığında Netflix kullanıcısı olmakta henüz kararsız kalanlar için umarız bir nebze de olsa faydalı olabilmişizdir.

Eğer siz de henüz bir Netflix kullanıcısı olmadıysanız dilediğiniz soruları bize sorabilir ya da daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi