Ömür Gedik ile öğle yemeği yiyebilirsiniz.

0 61

On parmağında on marifet olan Ömür Gedik ‘i bilmeyen, tanımayan yoktur. Onunla hem bir öğle yemeği yiyip hem de bir sosyal sorumluluk projesine bağış yapmak ister misiniz?

Detaylar haberimizde…

Haberimizde bahsedilen buluşma biraz farklı türden bir buluşma. Ömür Gedik bildiğiniz üzere HAÇİKO (Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği)’nun kurucusu.

Hayvan Hakları konusunda oldukça duyarlı çalışmalara imza atan Ömür Gedik kendisiyle bir öğle yemeği yiyecek talihliyi bile böylesi güzel bir sosyal sorumluluk bağışına teşvik ediyor.

Bu etkinliğe “SensinO” platformunda açık artırma usülüne uygun şartları sağlarsanız katılabileceksiniz. 11 Kasım 2018 Pazar günü sonlanacak açık artırmada en yüksek fiyatı belirleyen kullanıcı bu şansa sahip olacak. Henüz herhangi bir teklif verilmemiş. Eğer ilk teklifi veren siz olmak istiyorsanız minimum 2000 tl teklif sunmak zorundasınız.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi