Onur Mete sürpriz bir şarkı için stüdyoya girdi.

Onur Mete efsane bir 90'lar parçasının cover çalışması için stüdyo girdi.

0 1.017

90’lar Türk Pop Müziğinin efsane seslerinden biri olan Onur Mete sürpriz bir ismin sürpriz bir şarkısına yorumuyla yeniden can verecek.

Yakın zamanda çıkardığı   Bu Senin Şarkın adlı tekli çalışması ile uzun bir aradan sonra hayranlarıyla buluşan ünlü isimin bu şarkısı çok güzel tepkiler ve yorumlar almıştı.

Son günlerde yaza bomba gibi şarkılar ile girmeye hazırlanan ünlü seslerin müjdeli albüm ve single haberlerini sizlerle paylaşmaya devam ederken bir güzel haber de Onur Mete ‘den geldi.

Hepimizin yıllar önce ilk olarak Aşkın Nur Yengi’ nin sesinden dinlediği Nazlanma adlı parça için kolları sıvayan Onur Mete parçanın çalışmaları için stüdyoya girdi.

Onur Mete Nazlanma CoverBu güzel ve hareketli parçanın nasıl bir cover ile yeniden dinleyicisiyle buluşacağı ise henüz bir sır.

Nazlanma, Aşkın Nur Yengi’ nin cam şişeyi bir enstrüman gibi kullandığı klibiyle akıllara kazınmış bir eser. Onur Mete’nin bu güzel nostaljiyi tekrar bize hatırlatacağı ise parçanın detayları arasında.

Merakla beklenen bu şarkı dinleyicisiyle eminiz ki yakın zamanda buluşacaktır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi