Onur Mete’nin Nazlama klibi yayınlandı

0 894

Son zamanlarda gerçekleştirdiği projelerle ismini radyo ve televizyonlarda sıkça duyduğumuz Onur Mete’nin Nazlama klibi yayınlandı.

DMC etiketiyle müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Onur Mete’nin Nazlama single albümü yeni video klibi ile Netd müzik platformlarında paylaşılarak büyük ilgi gördü.

90’lı yıllarda Aşkın Nur Yengi ve Sezen Aksu’nun kaleme aldığı Nazlama parçasına  güzel sesiyle hayat veren Onur Mete, sevincini sosyal hesabından paylaşarak takım arkadaşlarına teşekkür etti.

Akustik Koridor olarak da samimi ve mütevazi oluşuyla tanıdığımız Onur Mete; Instagram hesabından şu sözlerle kendini ifade etti.

Yola çıktığımız ilk andan itibaren #Nazlanma da emeği geçen künyede ismi olan herkesi tek tek sevgimle kucaklıyorum.
Efsanelerim Birkan&Gökçer yine harikalar yarattılar.
Canlarım Müjdat&Bener beni baştan yarattılar Beatrice güzellik kattı klibimize.
Hem şarkısını paylaşıp bize emanet eden hem de yoğun temposunda zaman ayırıp stüdyoya gelip canlı canlı şarkının sembolü şişeyi çalan kıymetlimiz Aşkınımız ne kadar teşekkür etsek az kalır sana.
Canım eşim Aycan ve esas starlar ekibim Refik,İlker,Semih hakkınızı ödeyemem.
Son olarak büyük hayranı olduğum şarkılarını söylemekten asla bıkmayacağım kıymetlimiz kraliçe arı Sezen Aksu’nun kaleminin geçtiği yerlerden geçmek adımı yanına yazmak onurumdur.
#Nazlanma nın sıcağı yazın sıcağına karışsın hepinizi sarıp sarmalasın çok seviliyorsunuz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi