Organize İşler Sazan Sarmalı İzleyicisiyle Buluştu

0 151

Sinema seyircisinin merakla beklediği Organize İşler Sazan Sarmalı izleyicisiyle buluştu.

1 Şubat 2019 itibariyle gösterime giren Organize İşler Sazan Sarmalı uzun zaman önce merakla beklenen konusu ve oyuncu kadrosuyla zaten dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Organize İşler Sazan Sarmalı sinemalardaTam olarak 14 yıllık büyük bir bekleyişin ardından gelen Organize İşler 2, konusu ve oyuncu kadrosuyla da beklemeye değdiğini gösteriyor.

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği ve aynı zamanda başrolünü de oynadığı filmde bir çok ünlü sima da var.

Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı’nın oyuncu kadrosunda yer aldığı filmde mekan olarak yine İstanbul var.

İlk filmi ile her repliği yıllardır konuşulan adeta dillere pelesenk olan Organize İşler serisi yeni filmiyle daha vizyona girmeden ön bilet satışlarıyla da rekor kırdı.

Bir başka dolandırıcılık hikayesi daha izleyeceğimiz filmde en dikkat çekici tipleme ise kuşkusuz Kıvanç Tatlıtuğ tarafından canlandırılan Sarı Saruhan karakteri.

Daha ilk günden izleyiciden tam not alan Organize İşler Sazan Sarmalı aldığı olumlu tepkilerle vizyonda uzun süre kalacak gibi duruyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi