Pamela Yeni Klip Çalışması ile Karşımızda

Pamela'nın yepyeni klibi Taht Kurmuşsun Kalbime müzikseverler ile buluştu.

0 89

Farklı tarzı ve yorumuyla sevenlerinin beğenisini kazanan Pamela yeni klip çalışmasını Pasaj Müzik etiketi ile çıkan Yara albümündeki Taht Kurmuşsun Kalbime isimli parçasına çekti.

Sözleri Şemsettin Polat, müziği Orhan Akdeniz’e ait olan ve bir zamanlar Esengül tarafından seslendirilen bu eşsiz parçayı hepimiz çok yakından tanıyoruz.

Şarkı o kadar sevildi ki ardından pek çok ünlü isim yeniden ve yeniden seslenirdi ve albümüne koydu. Müslüm Gürses, Sibel Can, Şevval Sam, Nadide Sultan, Muazzez Ersoy ve daha nicelerinin albümlerini ve sahnelerini süsleyen bir mihenk taşı olarak sesten sese gönülden gönüle 1973’ten bu yana söylendi.

Bu güzel eseri kendi tarzında yorumlayan ve albümüne koyan Pamela yeni klibini sevenlerinin begenisine sundu.

Biz her halini sevdiğimiz bu şarkının Hüseyin Cebişci ve Efe Demiryoğuran tarafından yeniden düzenlenmiş halini de çok sevdik.

Pamela yeni klip çalışmasının yönetmenliğini ise İdil Dizdar ve Said Dağdeviren’e emanet etti. Taht Kurmuşsun Kalbime klibiyle de oldukça başarılı bir imza taşıyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi