Reklam ve Tanıtım

Müzik, albüm tanıtımı, konser etkinlikleri, müzik teknoloji alanındaki yenilikler, yeni çıkan kitaplar, dizi ve film haberleri ile ilgili özgün içerikler paylaşan haber blog sitesi akustikkoridor.com’da reklam ve tanıtım yapabilirsiniz. Reklam alanlarına banner reklamlarınızı verebilir veya tanıtım haberleri yayınlatabilirsiniz.

Özgün içerikler sunan haber sitemizde her gün artan içeriği ve ziyaretçi sayısı ile yer alabilir, seo uyumlu haberlerimizle aramalarda üst sıralarda yer alabilirsiniz.

akustikkoridor.com sosyal medya kanallarını aktif olarak kullanan bir blog sitesidir. Haber ve tanıtım yazılarımız İnstagram,Twitter,Facebook,Pinterest,Bundle Haber,Google Plus gibi platformlarımızda anında paylaşılır.

İnstagram için: @akustik_koridor

Twitter için: @AkustikKoridor

Bundle Haber Uygulaması için: Akustik Koridor

Facebook için: @akustikkoridor

Pinterest için: @akustikkoridor  aratmalarını yaparak ya da ana sayfamızdaki linklerden sosyal medya sayfalarımıza ulaşabilirsiniz.

Yazar Gözüyle Tanıtım Yazısı: Sitemizde yazarlarımız tarafından inceleme ve araştırma süzgeçlerinden geçirilerek yazılan özgün içerik yazılarıdır. Bu tanıtımlar için mutlaka bizlerle info@akustikkoridor.com ya da İletişim bölümü üzerinden iletişime geçmeli ve sizden talep edeceğimiz bilgileri paylaşmanız beklenir.

Sponsorlu İçerik: Yazı ve içeriklerimize sponsor olarak tanıtım yazılarımızla markalaşma sürecinize katkıda bulunabilirsiniz.

Akustik Koridor

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi