Smule Artık Usb Mikrofonları Ve Bluetooth Kulaklıkları Destekliyor.

4 257

Smule Artık Usb Mikrofonları ve Bluetooth Kulaklıkları Destekliyor.

Smule karaoke programı yıllardır kablolu kulaklıklarla harika çalışıyor.Ama tek eksiği olan bluetooth üzerinden bağlanılan üçüncü taraf  kulaklıklar için desteği yoktu.Smule en son 6.4.9 sürüm güncellemesiyle birlikte  ios cihazlar için bu özelliği bizlere sunmuş oldu.

Artık, Lightning desteğinin sunulmasıyla USB mikrofonlarını iOS cihazlarına bağlayabiliyorsunuz.Bu özellik sayesinde artık GarageBand gibi diğer uygulamalara sesinizi yönlendirmeden çalıştırabilirsiniz.

Smule aynı zamanda bluetooth kulaklık desteği’ni de geliştirildi. Bu özelliğin gelmesiyle birlikte kullanıcılarının yüzünü gülderecek gibi görünüyor.Kısacası bu özellik kulaklık jakı olmadan Bluetooth kulaklığınızdan şarkı dinleyebilmenize yarıyor.

Özellikle bluetooth kulaklık kullanan birisi olarak bu güncellemenin gelmesi beni çok mutlu etti.Bu özelliğin sadece smule ‘da şarkı dinlemeyi desteklediğini unutmayın arkadaşlar .Bluetooth cihazlarından kayıt yapmayı şu an için ios işletim sistemi ve smule desteklemiyor.

Yakında bununla ilgili bir güncelleme gelirse sizleri en kısa sürede haberdar edeceğiz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi