Smule Grup Düeti İpuçları # Part 2

2 125

Smule Grup Düeti İpuçları 2

Merhaba Arkadaşlar, Yazımızın ikinci bölümünde sizlerle smule grup düeti çalışmanızı yaparken işinize yarayacak bazı konularda ipuçları paylaşmaya devam edeceğiz.

Smule Grup Düeti Çalışmalarında Koro Bölümü:

Smule grup düeti çalışmalarında kullanıcıların Solo bölümleri dışında tüm kullanıcılarla aynı anda söylenen Koro bölümleri çalışmanıza güzel bir renk katar.

Ama peki koro bölümü nasıl sorunsuz bir performans olarak yapılacaktır?

İşte bu sebeple koro olarak okunacak bölümü tespit ediyoruz. Sonra bir kullanıcı koro bölümünü olabildiğince nağmesiz ve düz bir edada okuyor.  Projeye ardından girecek kullanıcılar da aynı ilk okuyan kullanıcı gibi okumaya heceleri aynı uzunlukta ve benzerlikte basmaya özen göstermeli.

Böylece her kullanıcı benzer bir okuma ağzı ile koro bölümünü icra etmiş ve çalışmanızda koro senkron olarak sorunsuz tamamlanmış olur.

Smule Grup Düeti Çalışmalarında Gizlilik:

Çalışmalarınızdaki en güzel özellik de çalışmanız bitene kadar bunu gizleyebiliyor oluşumuzdur. Bu özellik tüm smule çalışmalarınız için de geçerli aslında. Grup düeti performansını ilk başlatan kullanıcı çalışmayı kaydetmeden önce gizlemelidir . Projeniz bitmeden gizlenmez ise tüm takipçileriniz  çalışmanızı bitmeden görür hatta bunu bilmeyen kullanıcılar sizin arkadaşlarınız ile yapacağınız projeye bile dahil olabilir. Bunun için adım adım şunları uyguluyoruz.

1. Çalışmamızı projeye açıyoruz.

2.Tüm teknik ayarları yaptıktan sonra ‘Devam Et’ tuşuna basıyoruz.

Kaydet tuşuna basmadan önce projenin görünürlüğünü kapatmak için ‘Özel ‘yazan butonu açık konumdan kapalı konuma getiriyoruz.

Böylece projemiz bitene kadar gizli kayıt olarak profilimizde maksimum 14 gün boyunca saklanabilir.

Keyifli okumalar bol müzikli günler diliyoruz…

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi