Smule Mp3 Nasıl İndirilir?

0 907

Smule Mp3 Nasıl İndirilir? (İos ve Android)

Smule’ da mp3 nasıl indirilir sizlere adım adım anlatıyoruz.Yapmanız gereken şunlar;

1- App Store’ a giderek ”Documents” yazıp uygulamayı indirin.

2- Uygulamayı indirdikten sonra programı açın ve sağ alttan ”safari” simgesine tıklayıp internet bölümünü açın.

3- Birinci yöntem ”Adres satırına www.smule.com yazarak hesabınıza girin ve istediğiniz şarkıyı açıp linkini kopyalayın” 2. Yöntem ”smule programını açın indreceğiniz şarkıya gelerek paylaş butonuna basın.Çıkan seçeneklerden ”Bağlantıyı Kopyala” diyerek linki kopyalayın.”

4- Adres Satırına www.akustikkoridor.com/smule-mp3-indir yazarak.Smule Mp3 indir sayfamızda sizlerden istenen yere linki yapıştırın ve ”smule mp3 indir” butonuna basın.

5- Yeni bir sayfaya yönlendirildiğinizde karşınıza ”Save Audio Only” linki çıkacak.Linke tıklayarak sevdiğiniz düetleri indirin.

6- Anlatılan işlemleri yapmak için lütfen

 

Android Telefonlarda Smule Mp3 Nasıl İndirilir?

Android telefonlarda Smule’dan mp3 indirmek çok basit.
Yapacagınız tek şey yukarıda ki işlemlerin aynısını documents yerine google ”chrome”  ile smule mp3 indir bölümümüzden rahatlıkla telefonunuza şarkılarınızı indirebilirsiniz.

 

Neden İos İşletim Sistemli Telefonlar Documents Programıyla İndiriyor ?

Bir çok avantajı ve dezavantajı olan ios işletim sistemli telefonlar kendi depolama birimlerine erişim izini vermiyor.Çünkü ios kapalı bir işletim sistemi.Fakat ”Documents” gibi üçüncü taraf uygulamalar kendi depolama birimlerine indirmeye izin veriyor.Bu sayede indirdiğiniz veriyi documents programının dosyalarına kaydetmiş oluyorsunuz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi