Smule Üyeliği Nasıl İptal Edilir

6 3.149

Smuleye eskisi kadar vakit ayıramıyor musunuz ya da herhangi bir sebepten dolayı Smule Üyeliği Nasıl İptal Edilir? diye internette mi arıyorsunuz?

Merak etmeyin! Sizlere yeni yazımızda bu soruların cevabını veriyoruz…

Smule Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Maalesef şu an için Smule platformunda hesap silme, hesap kapatma özelliği bulunmuyor. Bizler bu özelliğin Smule Hesap Ayarları menüsüne getirilmesi için smule şirketine talepte bulunduk.Umarız şirket tarafından dikkate alınır.

Sevgili okuyucularımız…

Öncelikle berlirtmemiz gerekiyor ki yaptığınız işlemlerden Akustik Koridor sorumlu değildir.

Smule hesabınızı neden kapatıyorsunuz?

Geçerli bir sebebiniz var mı?

Kararınız net mi?

Öncelikle bu soruların cevabını iyi bilmeniz gerekiyor. Eğer smule hesabınızı silmeye karar verdiyseniz aşağıdaki anlatımları adım adım uygulamanız gerekiyor.

 

  • 1. Adım

smule üyeliği nasıl iptal edilir

İlk olarak smule contact bağlantısına tıklıyoruz. Ardından ”Delete Account” yani ”Hesabımı Sil” bölümünü seçiyoruz.

 

  • 2. Adım

smule üyeliği nasıl iptal edilir

Gerekli alanlar doldurulup konu başlığına İngilizce  ”Smule Hesabımı silmek istiyorum.” yazıyorsunuz.

Son olarak açıklamanızı yazdıktan sonra ”Send e-mail” i tıklayıp Smule üyelik iptali ile ilgili mesajınızı smuleye iletmiş oluyorsunuz.

Bu adımları tamamladıktan sonra Smule üyelik iptali işlemi yoğunluğa göre zaman alabiliyor. İşleminiz onaylandıktan sonra konuyla alakalı smule tarafından e-posta ile bilgilendiriliyorsunuz.

Dikkat etmeniz gereken önemli bir husus da silmek istediğiniz Smule hesabınızın geçerli bir e-mail adresine bağlı olması. Çünkü Smule, hesabınızı ancak aktif bir e-mail adresine bağlı ise silebiliyor.

Smule hesap silme için oluşturduğunuz başvuru formuna yazdığınız e-mail ile Smule Hesap e-mailinizin aynı olması gerekiyor.

Unutmadan söyleyelim…

Yapacağınız işlemlerden sonra smule hesap silme işlemimiz gerçekleşiyor ve hesabınız aktif olmuyor. Aynı zamanda şarkılarınız da silinmiş oluyor.

Bu işlemleri yapmadan önce…

Smule Mp3 İndir bölümümüzden sevdiğiniz şarkılarınızı indirmeyi unutmayın.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi