Smulede Derya Uluğ Rüzgârı Esiyor!

0 141

Smulede Derya Uluğ Rüzgârı Esiyor !

Son iki gündür smulede Derya Uluğ rüzgârı esiyor. Nicedir beklediğimiz- hatta geleceğinin haberini daha önceden de aldığımız- Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Derya Uluğ da 3 Ekim 2018 tarihinde Smule’ye dahil olan ünlüler arasına katıldı.

Smule’ye dahil olalı daha bir gün olmuşken  smulede Derya Uluğ rüzgârı öyle bir esti ki takipçi sayısı 2000’lere yaklaştı.

smulede derya uluğ

Sevilen parçası “Okyanus” u Smule’de karaoke olarak seslendiren Derya Uluğ video çekiminde de  bütün doğallığı ile hayranlarının karşısına çıktı .

Smulede Derya Uluğ rüzgârını duyan pek çok kullanıcı şarkısına katılmasa da beğeni ve yorumlarıyla sanatçıya destek oldu.

 

İşte size bazı yorumlar:

smulede derya uluğ

smulede derya uluğ

smulede derya uluğ

smulede derya uluğ

Bu güzel yorumlardan da anlaşılacağı gibi smulede Derya Uluğ Rüzgârı bir müddet daha esmeye devam edeceğe benziyor bu güzel performansı önce hep birlikte dinleyelim .

Derya Uluğ Kimdir?

İzmir doğumlu sanatçı daha 8 yaşındayken bir radyonun ses yarışmasına katılarak birincilik derecesi almıştır.Müziğe olan ilgisi sayesinde hep müzikle ve müzik eğitimleri ile içli dışlı olmuştur

.Pek çok sahne fırsatını da değerlendiren ünlü isim lisede konservatuar kazanmasına rağmen gitmemiştir. Daha sonra Muğla Üniversitesinde Müzik Öğretmenliği okumuş ve yüksek lisansı için İstanbul’a gelmiştir.

4 yıl süre ile ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ‘in vokalistliğini yapan Derya Uluğ sonrasında kendi single albümünü çıkarmıştır.

Single çıkış parçası olan Okyanus büyük ses getirmiş böylece daha uzun yıllar bizlerle olacağını ispatlamış bir isim olarak yer almıştır.

Derya Uluğ ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sanatçının http://www.deryaulug.com web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi