Soner Arıca’nın yeni single heyecanı

Soner Arıca yeni single çalışması Kaç Kere ile yazı karşılamaya hazırlanıyor.

0 1.300

Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Soner Arıca’nın yeni single çalışmaları start verdi. Yaptığı şarkıları ile gönüllere taht kuran usta isim oldukça yoğun bir dönemde. Sahne çalışmaları, Radyo programları derken yeni single çalışması için stüdyoya girdi. 7 Haziran’da dinleyicisi ile buluşacak olan Kaç Kere’nin klip çekimlerinden de ilk fotoğrafları paylaşan Arıca yine dinleyenleri alıp götürecek bir şarkıya imza atacak.

Soner Arıca yeni singleYakın zamanda çıkardığı Birlikte Yanarız adlı single albüm çalışmasının hala yankıları sürerken bu şarkısını iki farklı ve güzel kliple taçlandırırarak yüreklere dokunmuştu. İlk klibi Amerika’da çekilen Birlikte Yanarız Epic Versiyonu ile de yeniden sevenleriyle buluşmuştu.

Oldukça fanatik bir dinleyici kitlesine sahip olan sanatçı sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile de hayranları ile güzel bir iletişim içerisinde.

Soner Arıca yeni single Kaç Kere

Yaptığı her çalışması merak konusu olan Soner Arıca’nın yeni single çalışması için “bazen 800 paragraf ile anlatılamayanı 8 cümle anlatır..!!! birlikte anlayacağız,anlatacağız. YAKINDA!” notuyla paylaştı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi