Spotify Yeni Premium Hesabı ”Premium Duo” İçin Kolları Sıvadı

0 108

Çevirim içi müzik dinleme platformunun lideri Spotify, yeni premium hesabı ”Premium Duo” için kolları sıvadı.

Spotify, yeni premium hesabı olan ”Premium Duo” ile rakiplerine fark atmaya hazırlanıyor.  Geçtiğimiz perşembe günü duyurulan yeni ödeme planı ile Spotify bir ilke imza atmış olacak. Şirket hem kullanıcı odaklı hem de pazar payını güçlendirebilecek olan ”Premium Duo” adlı yeni test planını resmi internet sitesinden duyurdu.

Şuan için Spotify’ın yeni Premium hesabı 5 ülkede aktif olarak kullanılabiliyor. Bu ülkeler arasında Kolombiya, Şili, Danimarka, Polonya ve İrlanda yer alıyor. Eğer aynı yerde ikamet eden iki kullanıcı Spotify Premium ayrıcalıklarından faydalanmak isterse , Aile İçin Premium hesabına fazladan ödeme yapmak yerine, daha uygun fiyata ”Premium Duo” hesabını tercih edebilecekler.

Aynı zamanda iki kullanıcının dinleme alışkanlıklarına göre Spotify tarafından ”Duo Mix” adında bir ortak çalma listesi oluşturulacak. Bu sayede iki kullanıcıya özel olarak ortak çalma listesi sunulmuş olacak. Bu ortak çalma listesi istenildiği zaman Ayarlar kısmından kapatılabilecek.

Şuan için test aşamasında olan Spotify’ın Yeni Premium Hesabı ”Premium Duo” ülkemize ne zaman gelir henüz bilinmiyor. Fakat bu plan ülkemize geldiği taktirde hem fiyat olarak hem de kullanıcı sayısı olarak uygun olacağını şimdiden öngörüyoruz.

Önerilen İçerik: Spotify Araba Sürücülerini Sevindirecek Yeni Bir Özellik Ekledi.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi