The Protector Hakan Muhafız Netflix’de

Netflix platformunda yer alan ilk Türk dizisi unvanına sahip  The Protector Hakan Muhafız beklenen gün 14 Aralik 2018’de gösterime girdi.

Hakan Muhafız the protector

Dizinin popülerliği daha dizi başlamadan önce yapılan paylaşımlarla da kendini belli etmişti.

Başrol oyuncusunun sevilen isim Çağatay Ulusoy olmasının da büyük bir payı var. The Protector Hakan Muhafız daha nice başarılı ismin de rol aldığı bir dizi.

Muhafız oyuncu kadrosu

Dizinin ilk 10 bölümlük 1.sezonunu ilk günde izleyen pek çok Netflix kullanıcısı olduğunu söylersek dizi büyük bir yankı uyandırdı diyebiliriz. Bunda Netflix Türkiye platformunun da başarısını göz önünde bulundurmak gerekiyor. Son zamanlarda Türk dizi sektörü için heyecanlı atılımları ile yola devam eden Netflix Türkiye yakın zamanda Beren Saat için de müjdeli haberi vermişti.

Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Netflix eminiz ki bundan sonra pek çok Türk yapımı diziyi de izleyicisi ile buluşturacak.

Kaliteli içerikleri ile dizi ve film  izlemeye yeni bir soluk getiren Netflix yakın zamanda Avrupa içerikli yayınlara da ağırlık vereceğini açıklamıştı.

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi