Touch Dizisi Netflix’de Yerini Aldı

0 121

Yakın zamanda Netflix platformuna şimdilik 2 sezon olarak eklenen Touch dizisi farklı konusuyla izleyenleri kendine çeken bir dizi.

touch netflix dizisi

Spoiler içerir

Kiefer Sutherland’ın  dul ve bekar bir baba olan Martin Bohm’u canlandırdığı ve başrol oynadığı Touch dizisinde 11 yaşındaki oğlu Jake’i ise David Mazouz canlandırıyor.

Jake Bohm, insanlarla farklı bir iletişim kurmayı tercih eden ve dünyadaki 36 özel yetenekli insandan biri. Bu 36 yetenekli insanın Tanrı tarafından dünya düzenini korumakla görevlendirildiğine inanılmakta. Bu insanlar birbiriyle farklı iletişim becerileri de geliştirebiliyor. Tıpkı Jake gibi.

Jake’in ilgi alanı ise sayılar, algoritmalar ve örüntüler. O, acıyı ve kötülükleri sayılar ve bu sayıların birbiriyle olan bağlantılarını kurarak anlatıyor.

Otistik bir çocuk olan Jake’in sayılarla olan bağını ve bu yolla iletişim kurma becerisini fark eden babası Martin bu sayıların izlerini sürerek oğlu Jake’in hem acılarını dindiriyor hem de çözülmesi güç olayları aydınlatıyor.

touch netflix dizisi

Fakat her geçen bölümde olaylar daha da karmaşık bir hal alıyor. Jake ve onun gibi özel diğer 35 kişinin varlığını ve yeteneklerinin sınırlarını bilen ve bunları kendi kötü emelleri için kullanmaya çalışan bir şirket olan Aster Crops ise bütün gizemli olayların arkasındaki tek isim olarak karşımıza çıkıyor.

Touch dizisi şimdilik 2 sezon olarak Netflix’de yerini aldı. Her sezon ise 13 bölümden oluşuyor. Fakat 2. sezonun  finali, Touch dizisinin devam edeceğine dair bazı sinyaller veriyor.

Gizemli ve sürükleyici filmleri seviyorsanız Netflix Touch dizisi tam size göre diyebiliriz. Baştan sona heyecan ve aksiyonun bir nebze olsun düşmediği dizide her karakterin yaşanan olayların bir yerinde mükemmel bir biçimde olaylara nasıl etki ettiğini izlemek de dizinin  oldukça iyi kurgulanmış olduğunun bir kanıtı.

touch netflix kadrosu

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Deneyiminizi geliştirmek için bu web sitesi çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi